Голосовий пошук від Google запрацював українською

Компанія Google оголосила про запуск голосового пошуку українською мовою: тепер власники пристроїв на мобільній ОС Android можуть користуватися голосом для пошуку необхідних речей.

Як повідомили в компанії, під час розробки та тестування цієї функції, команда зіткнулась з певними проблемами через різну вимову та місцеві діалекти, притаманні різним регіонам на території України. Проте, проблему було подолано, і чим більше людей буде користуватись Голосовим пошуком, тим більш точнішим він буде ставати, пише Watcher.

Керівником групи волонтерів, яка озвучувала первинну базу слів пошуку, стала Леся Слюсаренко. Щоб почати роботу з Голосовим Пошуком Google, треба спочатку визначитись, який у вас телефон. Якщо ваш телефон працює із ОС Android 2.2 або вище, ви побачите значок мікрофона на віджеті Пошуку Google на вашому робочому столі мобільного телефона, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб почати Голосовий Пошук. В іншому випадку, ви можете встановити програму Голосовий Пошук з Google Play.

Протягом найближчого часу Голосовий Пошук Google також стане доступним для iPhone та браузера Chrome на десктопах.

Google Леся Слюсаренко пошук технології медіа інтернет

Знак гривні
Знак гривні