Фрагменти

Тексти у цьому розділі відрізняються від новин хоча б тим, що містять забагато оціночних суджень
Фрагменти

Як власник тг-каналу "Джокер" розганяє "зраду" про мобілізацію і невиїзд, а сам розкошує і їздить за кордон, — розслідування

Власник Telegram-каналу «Джокер» 29-річний Роман Кравець має квартиру в елітному житловому комплексі, кортеж і охорону та здійснює системні поїздки за кордон під час великої війни.
Фрагменти

Україна пропонувала допомогу проти іранських дронів, Ізраїль проігнорував, — ЗМІ

Іранські дрони-камікадзе зараз є найбільшим викликом для ЦАХАЛ на полі бою. Ізраїль шукає ефективні способи протидії цим дронам, хоча свого часу відмовився співпрацювати з Україною, яка запропонувала свою допомогу і чия армія має найбільший досвід у боротьбі з "шахедами".
Фрагменти

Чи можуть призивати людей віком до 25 років. Нардеп Костенко пояснив нюанси

Закон дозволяє призивати людей віком до 25 років, якщо вони набули статус військовозобов'язаного, тобто проходили строкову службу або навчання на військовій кафедрі.
Фрагменти

Кабмін недолугою постановою сильно ускладнює мобілізацію і паралізує ТЦК

ТЦК паралізовані оформлюванням відстрочок, а ухилянти мають можливість судитися роками, пише в аналітичній статті для Главкому громадська ініціатива «Голка». Texty.org.ua публікують висновки аналітиків.
Фрагменти

Збройні напади у Дагестані РФ: що відомо про наслідки і які версії інциденту

У Росії внаслідок нападів у дагестанських Дербенті та Махачкалі на синагогу, церкву та пост поліції загинули близько 20 осіб, 15 із них – співробітники поліції.
Фрагменти

Сумнівна "ревіталізація". Що не так з Планами управління річковими басейнами

На цьому тижні по всій Україні басейнові ради будуть розглядати та погоджувати Плани управління річковими басейнами (ПУРБ) на 2025-2030 роки.
Фрагменти

Іран, Північна Корея, Куба. Як Росія розбудовує мережу союзників

Зростаюча міжнародна ізоляція підштовхнула Кремль налагодити тісніші відносини з Північною Кореєю, Іраном і нещодавно Кубою. Про те, як відбувається це зближення автократів, йдеться у статті аналітичного центру Soufan Center (TSC), який досліджує питання глобальної безпеки. Texty.org.ua публікують переклад матеріалу.
Фрагменти

Що чекати від погоди 22–24 червня: прогноз синоптиків

За даними Sinoptik.ua, майже на всій території України погода на вихідні буде сонячною і спекотною, лише в деяких областях можливі короткочасні дощі.
Фрагменти

Як виглядає реконструкція у Ліверпулі, визнана "найгіршою новобудовою Британії"

Реконструкція Лайм-стріт у Ліверпулі британською студією Broadway Malyan була визнана найгіршою новобудовою країни на цьогорічному конкурсі Carbuncle Cup.

Підтримайте нас