Майже половина молодих людей хотіла б жити у світі без інтернету, — дослідження у Британії
Майже половина британців у віці від 16 до 21 року віддали б перевагу світові без інтернету.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Британським інститутом стандартів, пише The Guardian.
Дослідження показує, що майже 70% молодих людей віком від 16 до 21 року почуваються гірше після проведення часу в соціальних мережах.
Половина (50%) підтримала б "цифрову комендантську годину", яка обмежувала б їхній доступ до певних застосунків та сайтів після 22:00, тоді як 46% заявили, що вони воліли б жити у світі без інтернету.
Чверть респондентів проводили чотири або більше годин на день у соціальних мережах. При цьому 42% опитаних зізналися, що брехали своїм батькам та опікунам про те, що вони роблять в інтернеті.
Під час перебування в мережі 42% заявили, що збрехали про свій вік, 40% зізналися, що мають запасний або "фейковий" акаунт, а 27% сказали, що повністю прикидалися іншою людиною.
Дослідження також виявило, що 27% респондентів ділилися своїм місцезнаходженням онлайн з незнайомцями.
У тому ж опитуванні 68% респондентів сказали, що час, проведений в інтернеті, негативно впливає на їхнє психічне здоров'я.
Енді Берроуз, виконавчий директор благодійної організації із запобігання самогубствам Molly Rose Foundation, заявив, що "зрозуміло, що молоді люди усвідомлюють ризики в інтернеті, і, понад те, вони хочуть дій від технологічних компаній для їхнього захисту".
Він додав, що алгоритми можуть надавати контент, який "може швидко вийти з-під контролю і завести молодих людей у пастку шкідливих та тривожних матеріалів не з їхньої вини". Нові закони "терміново необхідні для остаточного впровадження безпечного за задумом підходу до регулювання, який ставить потреби дітей та суспільства вище інтересів великих технологічних компаній", – сказав він.
У межах дослідження соціологи опитали 1293 молодих людей. Його результати з'явилися після того, як британський міністр технологій Пітер Кайл натякнув, що уряд розглядає можливість обов'язкового обмеження часу для певних соцмереж, таких як TikTok та Instagram.