«Круті» чи «щасливі» номери для авто можна вибрати онлайн

В Україні з переліку наявних державних номерних знаків — і платних, і безкоштовних — тепер можна вибрати онлайн.

Untitled3.jpg

Раніше ми досліджували, хто, як і навіщо платить за "статусні" номери тисячі гривень

В Україні з 5 жовтня перелік наявних державних номерних знаків — і платних, і безкоштовних — можна вибрати онлайн без зайвих ускладнень і посередників.

Про це у Фейсбуці поінформував заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, передає Укрінформ.

“Перелік наявних державних номерних знаків (платні/безкоштовні) (із вівторка — ред.) можна вибрати на онлайн платформі без зайвих ускладнень та посередників. Обирайте щасливі або улюблені цифри та їхні комбінації із задоволенням”, — зазначив Драп’ятий.

За інформацією Головного сервісного центру МВС, за допомогою цього нового сервісу — "наявність номерних знаків" — можна буде дізнатися онлайн про всі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС і знайти серед них найкращий для свого авто.

Уточнюється, що раніше функціонував аналогічний сервіс від ГСЦ МВС, який дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії “платних", але за допомогою цього нового сервісу відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки.

За інформацією установи, є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку.

Якщо особа обере критерій пошуку "наявність в області”, то вона зможе легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС, де вони є на цей час.

А вказавши у полі “пошук” номер сервісного центру МВС, громадянин зможе побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

Як зазначається, за допомогою іншого критерію — "числова комбінація", можна буде легко знайти омріяну комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Уточнюється, що перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто після закріплення номерний знак не відображатиметься.

"У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому", — поінформували в установі.

автомобілі транспорт держава інтернет

Знак гривні
Знак гривні