Тіна Кароль під час Майдану сотні разів контактувала з організатором тітушок (ДОКУМЕНТ)

Під час подій Майдану в січні 2014 року співачка Тіна Кароль (Тетяна Ліберман) мала понад 470 телефонних розмов із кримінальним авторитетом “Чебою” – Олексієм Чеботарьовим, який є фігурантом розслідування щодо організаторів “тітушок” та може бути причетний до викрадення і вбивства майданівця Юрія Вербицького. Відповідні свідчення з матеріалів кримінальної справи виклав у Facebook журналіст, колишній народний депутат Ігор Луценко, якого разом із Вербицьким викрали 21 січня 2014 року.

З оприлюдненої таблиці видно, що Ліберман (тобто Кароль) була основною співрозмовницею Чеботарьова в січні 2014-го, – пише Новинарня.

“До речі, щодо Тіни Кароль, котра на державних та інших статусних заходах співає. Завжди для мене це моторошний символізм нашої епохи, бо громадянка Ліберман Тетяна Григорівна мала 471 телефонне з’єднання з кримінальним авторитетом Чебою у той місяць, коли Чеба організовував вбивства і викрадення майданівців”, – написав Ігор Луценко в фейсбуці.

Раніше в коментарі “24-му каналу” Ігор Луценко заявляв, що тіньовий бізнесмен Олексій Чеботарьов “Чеба” має підконтрольних депутатів у фракції “Слуга народу” в парламенті ІХ скликання – це, зокрема, Сергій Литвиненко.

Зі слів Луценка, Литвиненко довгий час керував одним зі спиртзаводів, який, як кажуть, донедавна контролював Чеба. Цей Чеба під час Майдану фінансував керівників “тітушок”, які розправлялися з майданівцями, зокрема Юрія Крисіна, а також тих, хто викрадав Луценка й Вербицького.

Як писали “Наші гроші”, Олексій Чеботарьов контролює значну частку нелегального ринку спирту і алкогольних виробів. Він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, був наближений до колишнього міністра внутрішніх справ часів Януковича Віталія Захарченка та займав високе місце в ієрархії людей, наближених до Віктора Януковича.

За словами Ігоря Луценка, Чеботарьов після Майдану втік до Росії, що нібито не заважає йому й досі контролювати “Укрспирт”.

Згідно до даних телефонного трафіку, раніше озвучених у суді, Олександр Волков, підозрюваний у викраденні майданівців Вербицького й Луценка, до третьої ночі перебував в офісі Чеботарьова, після чого поїхав до лікарні, де перебували побиті Вербицький і Луценко. Коли Вербицького та Луценка викрали й вивезли з лікарні в Бориспільський район, телефон Волкова переміщувався за тим самим маршрутом, яким їх вивозили.

Як відомо, що після викрадення з Олександрівської лікарні Києва, допитів та катувань побитого журналіста і громадського активіста Ігоря Луценка викинули на дорозі під Києвом, і він зміг добратись до людських будинків. Юрія Вербицького з важкими травмами злочинці покинули в лісі під селом Гнідин, залишивши на морозі. Він помер вранці 22 січня. Львівський активіст став одним із перших загиблих майданівців.

Олександр Волков був уперше взятий під варту терміном на 60 діб без застави рішенням Печерського райсуду Києва 29 липня 2017 року.

Співачка Тіна Кароль була зіркою урядового концерту на Майдані Незалежності в День Незалежності 24 серпня 2019 року.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

счкандал кароль кримінал луценко антимайдан

Знак гривні
Знак гривні