Нова очільниця МОЗ призначила радниками людину Богатирьової та великого представника фармабізнесу

Про цьому, нова міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька не бачить конфлікту інтересів у тому, що її радниками стали співвласник фармацевтичної компанії "Інтерхім" Олександр Чумак і колишня позаштатна головна спеціалістка МОЗ часів Раїси Богатирьової - Ольга Голубовська.

На пресконференції Скалецька мусила пояснювати свій вибір, адже він спричинив, м'яко кажучи, здивування.

Міністерка запевнила, що у Чумака, який представляє фармабізнес, будуть повноваження тільки щодо формування політики, а не щодо ухвалення рішень, що стосуються будь-яких привілеїв.

"Я скажу так. Його бачення, як ми можемо сформувати фармполітику в країні, політика - це не закон, це певні підходи... Якщо він їх подасть і ми сформуємо і затвердимо урядом - це буде не його бажання або моє бажання, а позиція уряду", - сказала вона.

Ольгу Голубовську, яка працювала в часи Богатирьової, глава МОЗ охарактеризувала як найкращу фахівчиню з біобезпеки.

"Ніякого конфлікту, роздутого в медіа... Я не побачила його вчора у розмові", - сказала вона.

Вся робота її заступників, наголосила Скалецька, буде вестися за дорученнями міністра.

Говорячи про радників, вона зазначила, що багатьох з цих людей знає давно, і вважає, що ці люди "потрібні зараз, щоб надати інформацію та максимальну підтримку".

За матеріалом Цензора.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

скандал конфлікт медицина бізнес

Знак гривні
Знак гривні