На Львівщині обвалився багатоквартирний будинок, уже шість загиблих. Зеленський обіцяє аудит житла

28 серпня о 02:46 ночі у місті Дрогобич Львівської області, у чотириповерховому житловому будинку обвалився весь під’їзд з першого по четвертий поверх. Вже знайшли тіла шести загиблих.

Причини руйнування встановлюються ДСНС та МВС. Будинок повністю відключено від газо-, електро- та водопостачання.

Станом на 16 годину 28 серпня проводиться демонтаж звисаючих небезпечних будівельних конструкцій та розбір завалу. З-під завалів врятовано сім людей, п’ятеро з них – діти. Їх госпіталізовано до медичних закладів із різними травмами. Також під завалами співробітники ДСНС виявили тіла двох загиблих.

Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 470 осіб та 75 одиниць техніки.

В свою чергу, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич заявляє, що співробітники правоохоронних органів будуть розслідувати, чи мав місце вибух, чи проводились роботи з порушенням конструкції будинку, які призвели до обвалу, після того, як знайдуть усіх постраждалих.

А президент Володимир Зеленський у зв’язку з обвалом житлового будинку у Дрогобичі заявив, що доручить новому уряду провести аудит житлових будинків по всій країні: «Завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових».

За його словами, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває у незадовільному стані, а про капітальний ремонт там «не чули ще з радянських часів».

Хмарочос

скандал львівщина будівництво

Знак гривні
Знак гривні