Як у кримінальній комедії! З'явилося відео: конопляний барон просто пішов, поки обоє працівників СБУ ловили гав (ВІДЕО)

Звісно, на відміну від кіно, ізраїльтянина потім просто зловили знову - через день, в Умані. Але відео варте перегляду. На відео видно, що це сталося під час проходження контролю авіабезпеки. Поки правоохоронці складали речі після перевірки на сканері, Сільвер переклав свій ящик на сусідній столик і пройшов в зворотному напрямку через сусідню стійку. Його зникнення виявили лише через хвилину.

Амос Дов Сільвер - активіст руху за легалізацію марихуани. У 2017 році він створив мережу для поширення марихуани TeleGrass, яка працювала в телеграмі. За даними ізраїльської поліції, через мережу також продавалися кокаїн і екстазі.

Його заарештували на території України в березні 2019 року. 15 серпня Верховний Суд України санкціонував видачу Сільвера ізраїльській стороні. Однак в той же день перед посадкою на літак Сільверу вдалося втекти. За підозрою в пособництві наркоторговцю затримано трьох співробітників СБУ.

Його затримали через день в Умані та екстрадували до Ізраїлю 18 серпня.

Державне бюро розслідувань також затримало трьох співробітників СБУ, які, за даними правоохоронців, навмисне допомогли йому втекти. Зокрема, з "конопляного барона" було знято браслет.

краса кримінал гумор

Знак гривні
Знак гривні