Іллєнко йде з Держкіно, щоб не перетворювати боротьбу за крісло на кіно (ВІДЕО)

Пилип Іллєнко зазначив, що не хоче перетворювати боротьбу за це крісло на "трилер з елементами складного для постановки екшну":

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко заявив про відставку, - передає ЛБ. Іллєнко написав заяву за власним бажанням, заявив він у своєму відеозверненні.

"Усе має свій початок і кінець. Я завжди ставився до посади як до інструмента досягнення своєї мети, навіть не цілі, а мрії: відродження українського кіно. Але будь-який інструмент потрібен тільки для певної роботи в певний момент. Моя мрія збулася, і я вважаю, що моя мета була досягнута", - говорить голова Держкіно.

Іллєнко зазначив, що не хоче перетворювати боротьбу за це крісло на "трилер з елементами складного для постановки екшну", тому що це не принесе користі індустрії. "Тому сьогодні я написав прем'єр-міністру України заяву про звільнення за власним бажанням. Це дозволить вже новому уряду найближчим часом провести відповідний відкритий конкурс і призначити нового керівника".

Пилип Іллєнко очолював Держкіно з 2014 року.

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

кіно іллєнко

Знак гривні
Знак гривні