На Буковелі двоє людей впали на землю під час роуп-джампінга, один у реанімації. Курорт заявив, що «фактично» не несе відповідальності

У суботу ввечері на карпатському курорті "Буковель" двоє людей впали на землю під час роупджампінга через обрив головного троса.

Про це повідомило Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обладміністрації, - передає Лівий берег.

Потерпілі - жителі Львівської області 1998 і 1993 року народження.

Під час стрибка вони впали на пішохідну доріжку й отримали травми. Одного постраждалого доставили в Яремчанську центральну районну лікарню, другого у важкому стані відправили до Івано-Франківська, він перебуває в реанімації обласної клінічної лікарні.

Прессекретарка "Буковеля" Оксана Островська повідомила, що курорт вирішив призупинити роботу атракціону.

"Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальності за роботу підприємця. І все ж нещасний випадок стався саме в ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок, і ми ініціюємо перевірку всіх наявних на курорті екстремальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала. На цей момент представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був недавно встановлений і протестований. Зараз чекаємо на експертизу", - повідомила Островська.

прикарпаття

Знак гривні
Знак гривні