Гройсман звинуватив Порошенка у скандалі з недопуском віцепрем'єрки з євроінтеграції на саміт Україна-ЄС

Як відомо, віцепрем'єрку з питань євроінтеграції охорона не пустила на саміт Україна-ЄС. Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що її могли виключити з делегації за рішенням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Однак той звинуватив у скандалі Президента - причому, не нинішнього, а чомусь попереднього, якого назвав на ім'я. Зазначимо, що Климпуш-Цинцадзе є номером 10 від списку партії "Європейська солідарність" на виборах, що відбудуться через два тижні.

За словами Гройсмана, він міг би втрутитися в ситуацію і посприяти її вирішенню, якби Цинцадзе до нього звернулася, - передає ЛБ. "Замість цього віцепрем'єр йде і влаштовує скандал просто на вході в Маріїнський парк. Більше того, щойно вона влаштовує цей скандал, поруч випадково, наголошую, випадково опиняються дві відеокамери: "5 каналу" та "Прямого". Це наводить мене на одну думку - що було бажання не взяти участь у роботі саміту, а влаштувати скандал. Можу сказати єдине: автора цього скандалу я знаю - це Петро Олексійович Порошенко, на превеликий жаль", - додав він.

"Я теж про це дізнався з мережі інтернет... Саміт ЄС - це саміт президентського рівня, Офіс президента формує склад делегації, так само як він формує її в Париж, Берлін, Канаду. Очевидно, що поряд з іншими віцепрем'єрами там могла бути і профільний віцепрем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе", - сказав він.

Гройсман заявив, що за 2,5 роки на посаді прем'єра такі "підкилимні інтриги" від Порошенка постійно були спрямовані на його адресу.

Порошенко, у свою чергу, висловив жаль, що на саміті не було домовлено про пакунок "Азовських санкцій". За однією з версій, голова офісу президента Андрій Богдан дав вказівку не включати Климпуш-Цинцадзе в список саме тому, що не хотів згадувати про цю тему на перемовинах з посадовцями ЄС. Гройсман, якщо він справді міг вирішити ситуацію, але не став через "скандал", таким чином підіграв команді Зеленського - не виключено, що він все ще сподівається отримати посаду у майбутньому уряді.

гройсман маразм конфлікт порошенко

Знак гривні
Знак гривні