Суд зобов'язав ЦВК пустити партію Саакашвілі на вибори

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва зобов'язав Центральну виборчу комісію зареєструвати партію Михайла Саакашвілі "Рух нових сил" на позачергові вибори в Раду.

Про це повідомляється на сторінці лідера партії в фейсбуці. "Ми перемогли. Суд нас підтримав. Ми йдемо на вибори", - написав Саакашвілі, якого цитує ЛБ.

Нагадаємо, 23 червня ЦВК відмовилася зареєструвати всіх кандидатів від "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі як за списком, так і в одномандатних виборчих округах:


ЦВК не пустила партію Саакашвілі на вибори

Вибори до Верховної Ради були оголошені 21 травня, але партія подала документи, в яких свідчить, що рада РНС нібито розглядала питання, пов'язані з участю у виборах, ще 8 травня. Комісія ж констатувала, що затвердження списку кандидатів відбувалося з порушенням вимог статуту партії.

При цьому Печерський районний суд Києва встановив факт безперервного проживання лідера партії в Україні, хоча останній рік він провів в еміграції після того, як Петро Порошенко анулював українське громадянство Саакашвілі.

4 червня мер Києва Віталій Кличко запропонував Саакашвілі повести на вибори його партію "УДАР", але Саакашвілі відмовився.

8 червня Саакашвілі оголосив про участь "Руху нових сил" в парламентських виборах. У першу п'ятірку партії входять: сам Саакашвілі, екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, громадський діяч Олесь Доній, одеська гросмейстер Наталія Жукова та екс-міністр економіки Володимир Лановий.

Рада вибори-19 саакашвілі

Знак гривні
Знак гривні