Прийшов. Проголосував. Молодець: як Мін'юст заманює молодь на вибори Гусем (ФОТО, ВІДЕО)

Міністерство юстиції запустило ініціативу "Гусь йде на вибори", покликану привернути українську молодь до виборчого процесу.

Ініціатива реалізується в партнерстві з ілюстратором і автором "Гуся" Надією Кушнір та проектом "Доступна і якісна правова допомога в Україні" в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту Мін'юсту "Я маю право", - повідомляє ЛБ з посиланням на прес-службу міністерства.

25 березня Мін'юст презентував перший ролик, який стосується права виборця перевірити себе в списках виборців.

Протягом тижня будуть представлені три інші відеоролики, в яких "Гусь" розповість про те, як прийти на вибори, проголосувати і як діяти в разі, якщо ви помітили порушення.

"Сьогодні ми представляємо дуже важливий і цікавий інструмент донесення інформації до молодих українських виборців, які сприймають інформацію переважно через соціальні мережі та Інтернет. Ми представляємо низку інформаційних роликів "Гусь йде на вибори", головним героєм яких є дуже популярний в мережі персонаж Гусь", - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

У міністерстві розраховують, що ця інформаційна кампанія не тільки підніме українцям настрій, але й дасть громадянам додаткову інформацію, щоб вони могли скористатися своїм основним конституційним правом - прийти на вибори й проголосувати.

Глава Мін'юсту нагадав, що відомство спільно з Центральною виборчою комісією в кінці минулого року почало великий просвітницький проект "Я маю право голосу".

"Його мета - зробити так, щоб максимальна кількість українських громадян скористалася своїм конституційним правом обирати майбутнє країни", - підкреслив Павло Петренко.

вибори-19 гумор

Знак гривні
Знак гривні