Луценко запропонував розв’язати задачку про кандидата Ю, депутата Д і 2,5 мільйона

Правоохоронці затримали у місті Дубно на Рівненщині учасника мережі підкупу одного з кандидатів на посаду Президента України.
Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні в м. Дубно Рівненської області ДБР, СБУ і ГПУ затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти", - написав він і опублікував фотографії з вилученими грошима.

При цьому Луценко запропонував розв'язати задачу: "Якщо учасник Всеукраїнської мережі депутата Д отримує від київського штабу в сумці 2,5 млн грн "чорної готівки" для перемоги кандидата Ю в місті з населенням в 35 тис., - то скільки такої готівки планує витратити штаб Ю для перемоги в країні з кількістю виборців 35 млн".

Як повідомлялося, 21 лютого заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що працівники СБУ викрили організаторів "виборчої піраміди", яка, за підрахунками спецслужби, мала забезпечити голосування 680 тисяч осіб за одного з кандидатів у Президенти на виборах у березні поточного року.

У матеріалах, якими на сайті відомства було проілюстровано публікацію про викриття виборчої піраміди, значилося ім'я народного депутата від "Батьківщини" Руслана Богдана.

Водночас ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що координував і фінансував цю виборчу піраміду народний депутат із фракції "Батьківщина" Валерій Дубіль, а в кожній області організація мала свого представника, одним із таких представників був член ВО "Батьківщина" Руслан Богдан.

Джерело: Укрінформ

хабар вибори-19 прокуратура політика

Знак гривні
Знак гривні