Гладковський-син зняв пародію на розслідування про його махінації з оборонними закупівлями (ВІДЕО)

Програму назвав "Ваші гроші". Двохвилинне відео копіює стилістику оригінальної програми "Наші гроші", а сам Гладковський у ролику одягнений як ведучий Денис Бігус:

Фігурант корупційного скандалу в "Укроборонпромі" Ігор Гладковський зняв відповідь на розслідування журналістів. Суть відео зводиться до того, що розслідування журналістів - фейк, головним чином спрямований на дискредитацію президента Петра Порошенка, - передає ЛБ.

"Мета номер один - дискредитувати чинного президента під час передвиборної кампанії. І це головна причина появи розслідування програми "Наші гроші". Для цього вибирають людину, пов'язану тісними робочими зв'язками з головою держави, накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав'язується думка: команда погана - отже, і президент поганий. Такою мішенню для фейків вибрали мого батька, першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Щоб точно не промазати по цілі, усюди в розслідуванні фігурує і моя скромна персона", - заявив Гладковський-молодший.

Він пригрозив, що може за кожен недоведений факт "виписати люлів" у суді.

"А ще ви дуже скоро дізнаєтеся, хто насправді зліпив цей фейк і злив його журналістам", - ідеться у відео.


Розслідування: Гладковський-старший отримував відкати з махінацій свого сина (ВІДЕО)

5 лютого 2019 року вийшло розслідування про те, що буцім-то державні оборонні заводи закуповували для військової техніки деталі з Росії. Запчастини завозили контрабандою, їхню якість не перевіряли, й іноді в Україну потрапляв звичайний металобрухт. Контрабанду відмивали через фірми-прокладки, які були під контролем осіб, наближених до "Укроборонпрому". Прибуток дерибанили між учасниками схеми - стверджують у розслідуванні.

Розслідування засноване на листуванні, яке злило редакції анонімне джерело в 2018 році. Там були вказані імена, дати, суми хабарів і відкатів.

Один із фігурантів розслідування Ігор Гладковський назвав його фейком, але, незважаючи на це, його батька Олега Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО. Також "Укроборонпром" відсторонив директора Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова Олексія Бабича і директора державного підприємства "Ізюмський приладобудівний завод" Сергія Філоненка.

4 березня вийшла ще одна частина розслідування, де стверджується, що в 2017 році ці ж люди поставили "Укрспецекспорту" російські висотоміри за завищеною в сім разів ціною. Чистий прибуток схемщиків тільки на одній цій угоді міг становити близько 300 тисяч доларів.

И: ВИБОРИ-19 скандал корупція гладковський армія закупівлі

Знак гривні
Знак гривні