Невигаданий абсурд: Нацкорпус зробив сніговика зі шмайсером і пройшовся в шапках Санти (ФОТО, ВІДЕО)

Це була акція до дня народження Степана Бандери, а заодно й передвиборчий піар. Адже раніше націоналісти розкололися через "єдиного" кандидата в президенти.

Українські націоналісти, не зумівши домовитися про єдиного кандидата на вибори президента, у вівторок влаштували дві окремих ходи до дня народження Степана Бандери 1 січня.

"Національний корпус" з Андрієм Білецьким зібрався на площі біля Оперного театру і вирушив на Майдан приблизно о 17:30.

На чолі йшли три сніговики, один з них зі шмайсером. Рядові нацкорпусанти вдягли шапки Cанти:

"Так, я пив на Новий рік. Ні, це не алкогольний делірій", – прокоментував відео його автор журналіст Влад Красінський.

"Свобода" і Ко – з традиційними (ще з 1930-х) смолоскипами

Інші націоналісти на чолі зі "Свободою" традиційну смолоскипну ходу збирали поруч, в парку Шевченка, але окремо.

Серед "свободівців" були помічені їхній майбутній кандидат у президенти Руслан Кошулинський і нардеп Андрій Іллєнко. Також на акцію "Свободи" прийшов міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Сварка за "єдиного"

Нагадаємо, що за висування Руслана Кошулинського в президенти підписалися лідери "Свободи" (Олег Тягнибок), "Правого сектору" (Андрій Тарасенко), Організації українських націоналістів (Богдан Червак), Конгресу українських націоналістів (Степан Брацюнь) і "С14" (Євген Карась). "Національний корпус" вважає, що всі ці люди не мають реального авторитету серед "мільйонів українських націоналістів", і збирається висувати Андрія Білецького.

Раніше, у березні 2017 року лідери основних націоналістичних партій України підписали так званий "національний маніфест", в якому взяли на себе зобов'язання об'єднати зусилля для досягнення політичних цілей.
Передбачалося, що всі вони можуть піти на вибори як одна сила.

Партія "Національний корпус" звинуватила ВО "Свобода" у порушенні маніфесту націоналістів у зв'язку з висуванням на посаду президента колишнього віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського.

"Рішення про підтримку Кошулинського «націоналістичним рухом» було прийнято кулуарно, без широкого обговорення і всупереч маніфесту націоналістичних сил", – йдеться в заяві партії.

"Національний корпус вважає, що більшість націоналістів є його прибічниками, а голова партії Андрій Білецький повинен стати "новим лідером", здатним дати "нове, сучасне дихання націоналізму" й об'єднати патріотичні сили для захисту від внутрішніх і зовнішніх ворогів.

Нагадаємо, в 2014 році на виборах президента теж було два праві кандидати. Лідер "Свободи" Олег Тягнибок набрав усього 210 тисяч голосів, а лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош - 128 тисяч.

За матеріалами Лівого берега

маразм білецький

Знак гривні
Знак гривні