Україно-російського олігарха Фукса, який скуповував токсичні активи людей Януковича, не пустили до США

Свіжоспеченого олігарха Павла Фукса при проходженні кордону США затримали для бесіди співробітники міграційної служби для з'ясування обставин. Зазначається, що у підсумку, після декількох годин, проведених в аеропорту, Фукс змушений був полетіти назад.

Про це пише Економічна правда.

Олігарх у коментарі пояснив, що його не депортували, а не впустили через нібито неправильно заповнену анкети при отриманні візи.

Рішенням цієї проблеми зараз зайняті його юристи.

Павло Фукс – бізнесмен, який народився у Харкові, потім перебрався до Москви, де прожив тривалий час і заробив капітал. Західні ЗМІ часто називають його "російським мільярдером". За його словами, він відмовився від російського громадянства, а у 2015 році отримав новий український паспорт.

Водночас, на сайті московської будівельної корпорації MOS CITY GROUP він і досі вказаний як голова ради директорів.

А згідно з відкритими даними російського єдиного державного реєстру юросіб, Фукс є одним із засновників компанії.

Найвідоміший проект цієї корпорації – хмарочоси "Москва-сіті".

Вперше у рейтинг найбагатших українців за версією журналу "Фокус" Павло Фукс увійшов у 2017 році за підсумками 2016-го – і одразу посів 24 позицію. Його статки оцінили у 270 мільйонів доларів.

В Україні Фукс відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.

Раніше Радіо Свобода повідомляла, що Фукс літає одним приватним літаком із головною політичною опорою Ігоря Коломойського – народним депутатом України, співголовою парламентської групи "Відродження" Віталієм Хомутинніком.

сша фукс

Знак гривні
Знак гривні