Половина валютних обмінників в Україні належить оточенню Турчинова

«Фінансова компанія «Абсолют фінанс» володіє половиною позабанкових пунктів обміну валют в Україні – їй належить 1223 «обмінника»

Про це пише Юрій Винничук на «Бізнес.Цензор».

Засновниками ТОВ «Фінанансова компанія «Абсолют фінанс» є Григорій Пронько, Ілона Бродовська та її мати – Оксана Бродовські, вчителька економіки та географії в київській школі №304, вона є власницею найбільшої частки в статутному фонді фірми.

Оксана Бродовська багато років була помічником народного депутат Руслана Лук’янчука. Помічником цього ж депутата був і її чоловік – Валентин Бродовський, який до 2012 року також був співзасновником ФК «Абсолют фінанс».

В свою чергу, Руслан Лук’янчук в 2002-2005 був помічником народного депутата від БЮТ Олександра Турчинова, який зараз займає посаду секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Дружина Лук’янчука Мирослава є бізнес-партнеркою матері Турчинова Валентини, його дружини Ганни Турчинової та тещі секретаря РНБОУ Тамари Белиби по ТОВ «Інститут економіки і права».

Колишня помічниця нардепа Лук’янчука Алла Козак є співзасновницею ТОВ «МЦ-офіс» разом з литовським ЗАТ «Економікос Інститутас», кінцевим бенефіціаром якого у ЄДРЮО вказано тещу Турчинова.

Наші гроші

турчинов схеми бізнес валюта

Знак гривні
Знак гривні