Антонов розширює ринки: слідом за Індією й Саудівскою Аравією - Азербайджан

Азербайджан купить 10 літаків АН-178. Контракт на закупівлю десяти літаків Ан-178 підписали президент азербайджанської компанії з українським держпідприємством "Антонов".

АН 178

Як повідомляє УП, переговори тривали близько року. Сума, зазначена у контракті тримається у секреті. Але відомо, що першу передоплату азербайджанці вже внесли. Втім скільки саме також не кажуть.

Літаки АН-178 Азербайджан отримає в два етапи впродовж двох років: перші два, а згодом ще вісім, які можливо збиратимуть на території Азербайджану.

Літак АН-178 вперше вилетів торік. Станом на тепер він виконав 77 посадок. Триває випробування транспортного засобу. Це повітряне судно може перевозити різноманітні вантажі, до 18-ти тонн. Розганяється літак до 850 кілометрів на годину та літає на висоті близько 12-ти кілометрів.

Як повідомлялось, 27 квітня, індійська компанія Reliance Defence Limited і український ДП Антонов підписали меморандум про партнерство з метою реалізації на ринку Індії літаків різного призначення на основі Ан-148/Ан-158.

У лютому поточного року ДП "Антонов" та аравійська компанія Taqnia Aeronautics підписали угоду про кооперацію з організації в Саудівській Аравії літакобудівного комплексу та організації виробництва літаків Ан-132.

азербайджан авіація україна

Знак гривні
Знак гривні