Ярош вийшов з Правого сектору і заснував новий рух

Колишній провідник Правого сектору, народний депутат Дмитро Ярош заявляє про вихід з організації і про створення нового громадсько-політичного руху.

"Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху "Правий сектор". Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами", - написав він на своїй сторінці Facebook.

Він також оголосив, що 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон "Госпітальєри" реорганізовуються у Добровольчу Українську армію, яка буде однією зі структур створюваного нового руху.

"ДУК, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон Госпітальєри, бійці якого врятували тисячі життів - він має рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розбудову нашої Держави в тилу", - наголосив він.

Щодо Правого Сектору, Ярош зазначив, що він виник "як революційна структура - під час революції і заради революції".

"Ця революція не була закінчена, і завершення її - створення Української самостійної соборної держави - з незалежних від нас причин, головною серед яких є війна з російським агресором, відклалося у часі. Тому я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній", - зазначив Ярош.

"Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії", - наголосив Ярош.

Він зазначив, що метою "залишається побудова УССД".

"Наше завдання - двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для здобуття національної державності, і провести у ній революційні зміни, які забезпечать українському народові свободу, справедливість і добробут", - зазначив він.

Ярош додав, що рух "не відмовляється від революційного шляху, але категорично заперечує псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів".

"Ми опозиційні до діючої влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї", - зазначив він.

ярош правий сектор

Знак гривні
Знак гривні