Опоблок разом із невідомими зірвав у Кривому Розі засідання виборчкому, що мав перерахувати фальсифіковані вибори (ФОТО, ВІДЕО)

Депутати від Опозиційного блоку зірвали засідання Криворізької міської комісії у середу вночі.

Про це повідомив УП кандидат в мери міста від "Самопомочі" Юрій Милобог.
Він пояснив, що до 24 години 2 грудня міська виборча комісія мала сформувати нові районні комісії і виконати постанову суду.

"Всі партії вчасно подали кандидатури у районні комісії. Крім того, тервиборчком мав розглянути мою скаргу на бездіяльність попереднього складу райкомісій, які всупереч рішення суду відмовились перераховувати голоси на спецдільницях", - повідомив Милобог.

На засідання прибули депутат від Опозиційного блоку Дмитро Колєсніков, Костянтин Павлов, Андрій Гальченко.

"Депутати від Опоблоку зірвали засідання. Чинили провокації. Спочатку комісію "замінували", потім вимкнули світло. Коли члени територіальної комісіх відмовились залишати приміщення і продовжували засідання при світлі ліхтариків, депутати від Опоблоку почали на них тиснути, штовхали.

"Депутат вирвав з рук члена комісії протокол засідання, порядок денний і постанову, яку підготувала до голосування комісія, розірвали", - розповів Милобог.

На уточнююче запитання, хто саме з депутатів виривав і знищував документи, він сказав:

"Це робив нардеп Дмитро Колєсніков… При цьому міліція членів комісії не захищала".

Милобог також повідомив, що подав відповідну скаргу до Центральної виборчої комісії, яка була зареєстрована вчасно до 24-ої години 2 грудня, коли за оголошенням голови ЦВК Охендовського мав завершитися виборчий процес.

Крім того, Милобог спростував інформацію, поширену раніше агенцією Українські новини про те, що активісти на чолі з ним в влаштували бійку з членами виборчої комісії в міській раді Кривого Рогу. Він також зазначив, що сльозогінний газ у приміщенні комісії не використовували.

У свою чергу видання 0564 повідомило, що вночі разом з депутатами від Опоблоку засідання намагались зірвати і невідомі люди, які представилися співробітниками ЗМІ

За твердженнями видання, коли комісія домоглася, щоб всі сторонні люди залишили засідання, невідомі перейшли у сусідню кімнату і намагались заважати роботі, голосно кричали, співали гімн.

Активіст повідомила, що один з цих людей, який був з камерою – це брат голови міськкомісії Павла Гівеля, а одна з жінок, яка скандувала і співала – це юрист Вілкула.

Після зміни членів міської комісії, більшість у ній отримали представники демократичних сил. Раніше попередні члени комісії від демсил голосували в унісон з Опоблоком в інтересах Юрія Вілкула.

скандал вілкул вибори-15 дніпропетровщина опоблок

Знак гривні
Знак гривні