Австралійський документальний фільм про MH17: винен Путін. ВІДЕО

Телеканал з Австралії провів розслідування по збитому "Боїнгу".

В ефірі програми "60 хвилин" на австралійському 9 телеканалі у неділю показали 20-хвилинне відео з розслідуванням про те, хто збив літак авіакомпанії Malaysia Airlines над Донецькою областю, в ході якого журналісти дійшли того-таки висновку, що це зробили з російського "Бука".

Відео англійською мовою, є можливість ввімкнути субтитри:

Для початку австралійці взяли дані британської команди Bellingcat, які одними з перших відстежили російський "Бук", і з'їздили по цьому маршруту в Зугрес, Торез, Сніжне, на поле, звідки, швидше за все, була запущена ракета з "Бука".

Також у ході розслідування журналісти взяли коментар у експерта з балістики Яна Хорсфола з університету Кренфілда (Великобританія), який підтвердив, що сліди на уцілілій обшивці "Боїнга" відповідають попаданню осколків від ракети "Бука".

"Я підозрюю, що боєголовка пройшла, може, в десяти метрах від літака. Але вона випустила цілий диск осколків, через які той пролетів", - заявив експерт.

"Докази свідчать про те, що беззахисний пасажирський лайнер з 38 австралійцями на борту був збитий російською ракетою. Кінцева відповідальність за це лежить не на молодих солдатах, які натиснули на пуск, а на людині, яка відправила їх туди, людині, яка майже напевно уникне покарання за цей злочин", - йдеться в репортажі, який закінчується фотографією президента Росії Володимира Путіна.

osint mh17 кримінал кремль путін росія австралія

Знак гривні
Знак гривні