Затримана за вбивство міліціонерів Заверуха - неонацистка (ФОТО)

У соцмережах Віта Заверуха викладала фото й відео з нацистиською символікою, в усьому звинувачувала євреїв. Ось її акаунт вКонтакте. Нижче ілюстрації з її акаунта

"Там є і відео, де вона розповідає про те, що українці і росіяни - один народ, але жиди все мутять", - пише головред "Історичної правди" Вахтанг Кіпіані.

"Якщо так виглядає український патріотизм - то всі вояки УПА і Бандера з Шухевичем робили щось не те", - пише Кіпіані.

Заверуха на фото зігує на фоні прапора із орлом. На іншому фоні вона тримає кулемет на фоні прапора зі свастикою.

Нагадаємо, 6 травня в рамках розслідування кримінального провадження щодо нападу на АЗС та розстрілу правоохоронців в ніч на 4 травня у Києві, затримано ще одну підозрювану – 19-річну мешканку міста Вінниця Віту Заверуху.

В ніч на 4 травня кілька зловмисників пограбували АЗС WOG у Києві на 800 грн. При цьому вони поранили працівника станції. По міліціонерах, які переслідували грабіжників, відкрили вогонь. Двоє спецпризначенців загинули, ще троє отримали важкі травми.

Одного з грабіжників застрелили, пізніше трьох його спільників затримали. У міліції заявили, що вони планували теракт 8-9 травня.

Суд заарештував трьох затриманих. Це 20-річний Євген Кошелюк (проходив службу в батальйонах "Азов", "Айдар" і "Торнадо"); 17-річний Андрій Романюк (був снайпером одного з добровольчих батальйонів); Микола Монішенко (уродженець Києва, учень 11 класу київської школи "Домінант"). Згодом зааарештували їх ймовірну спільницю - колишнього добровольця з "Айдару" Віту Заверуху. Сама Заверуха ще у квітні щодо своїх стосунком з абатальйоном писала: "Айдар" каже, що мене в Айдарі немає."

Прихильники ж арештованих наполягають на двох версіях, які між собою трохи відрізняються. За однією колишні беркутівці, які зараз служать у міліції безпричинно чіплятися до затриманих, і злочинці лише не втримали і відкрили вогонь. За іншою арештовані взагалі убили екс-беркутівців, як помсту за побої і вбивства на Майдані. Остання версія суцільна конспірологія, бо злочинці не могли знати хто перебуває у міліцейській машині.

Джерела: Вахтанг Кіпіані, вКонтакте Заверухи, iPress

неонацизм злочин київ кримінал

Знак гривні
Знак гривні