Уельбек припинив промо антиісламського роману задля похоронів друга, який зробив на Уельбека карикатуру

Мішель Уельбек припинив промоцію свого нового роману "Покора". Про це повідомив його літературний агент Франсуа Самюельсон, - пише УП.Життя

Франсуа Самюельсон повідомив про причини такого рішення. За його словами, письменник вражений загибеллю у стрілянині 7 січня в редакції "Charlie Hebdo" свого друга, економіста Бернара Маріса.

Замість презентацій роману Мішель Уельбек виїхав з Парижа "на природу, до снігу" - про це повідомило видавництво "Flammarion", яке видало новий роман письменника.

Нагадаємо, що 7 січня почався продаж роману Мішеля Уельбека "Покора". Дія роману відбувається 2022 року. За сюжетом Партія мусульман Франції після закінчення другої каденції Франсуа Олланда перемагає в президентських виборах. Далі іслам поширюється всією Європою. Наратор у романі – університетський викладач, перед яким стоїть вибір, чи приймати іслам.

Роман "Покора" уже можна назвати скандальним – його антиісламська позиція спровокувала гарячі дискусії.

Обкладинка тижневика "Charlie Hebdo" від 7 січня містила карикатуру на Мішеля Уельбека, а в самому номері було чимало сторінок, присвячених роману "Покора".

А у лівому нижньому кутку - реклама пародії того-таки журналу на християнство:

іслам франція скандал уельбек

Знак гривні
Знак гривні