Мамчур та інші офіцери розповіли про російський полон (ВІДЕО)

Звільнені військові розповіли про кримський полон. Серед них і головне обличчя українського супротиву російським окупантам на півострові полковник Юлій Мамчур.

Полковник Юлій Мамчур вже знаходиться на контрольованій українськими військами території, і розповів про те, як росіяни намагалися переконати його зрадити Україну.

Про це розповів журналіст Юрій Бутусов, пише Главное.

"Щойно говорив по телефону з полковником Юлієм Мамчур через 20 хвилин, після того, як він опинився на території, контрольованій українськими військами", - написав він на своїй Facebook -сторінці.

"Полковник сказав: "3,5 дні мене тримали в одиночній камері. Перший день зі мною постійно розмовляли невідомі російські військові - намагалися переконати зрадити військовій присязі народу України, перейти на службу в російську армію , - процитував полковника Бутусов.

"Потім був просто психологічний тиск - не давали спати, стукали прикладами по двері. Самопочуття хороше, настрій бойовий. Що буду робити далі? Спочатку прийму душ , потім буду приймати рішення. Слава Україні!" , - Передав слова Мамчура журналіст.

А ось відео ТСН:

крим криза росія

Знак гривні
Знак гривні