Рух журналістів Стоп цензурі! поставили намети перед МВС

Близько 14 години декілька журналістів розбили намет біля центральної прохідної МВС. Не дивлячись на панічну боязнь нинішньої влади наметів цей стоїть і досі.

У журналістів до МВС 4 вимоги:

1. Ефективного розслідування побиття та перешкоджання професійній діяльності наших колег, із залученням фото та відео матеріалів від журналістів, а також матеріалів журналістських розслідувань.

2. Проведення та оприлюднення результатів службової перевірки, а також порушення кримінальної справи щодо працівників МВС, які були присутніми під час побиття журналістів, та проігнорували злочинні дії нападників.

3. Оприлюднити інформацію про підстави, у т.ч. копії відповідних документів супроводження автомашинами ДАЇ БТР, що брав участь у сутичках на вул. Малій Житомирській.

4. Щотижневого публічного звіту про хід цих розслідувань та перевірок.

Учасники руху вважають, що МВС намагається перекрутити очевидні факти, а також покриває винуватців побиття журналістів 18 травня під час проведення мітингу.

З сьогоднішнього дня в інформаційному центрі будуть цілодобово чергувати журналісти руху.

На місце також прибули співробітники представництва Єврокомісії в Україні та посольства США.

Через декілька хвилин після встановлення намету до журналістів підійшов співробітник Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва.

Він заявив, що розміщення намету суперечить правилам балогоустрою. Він також попередив, що порушникам загрожує штраф за адміністративне правопорушення.

Станом на 14:30 журналісти оточили намет, який таки вдалося поставити. На місце також прибув депутат від свободи Юрій Сиротюк.

У свою чергу одна з активісток руху Стоп цензурі Анастасія Станко повідомила, що о 13:00 в понеділок подала повідомлення до Київської міської державної адміністрації про проведення громадської акції.

Перед цим ще одна активістка Юлія банкова у своєму ФБ написала: "Ставимо намет. Хлопці в білих сорочках, не представляючись починають битися".

Як відомо, "Стоп цензурі!" вимагає від міліції розслідувати побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня.

Українська правда

Міліція і чоловіки у білих сорочках спочатку не давали поставити намет. Фото Банкової

міліція скандал тітушко змі

Знак гривні
Знак гривні