Вкинули лайно на вентилятор. В Колєсніченка метали екскрементами (ВІДЕО)

У народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка на прес-конференції у вівторок в Києві кинули пакетом з фекаліями.
Прес-конференція була присвячена проблемі використання мов при створенні біометричних паспортів, пише "Інтерфакс-Україна".

Під час події, в зал зайшла молода дівчина, яка кинула в народного депутата два пакети, що містять екскременти.

При цьому вона викрикнула фразу: "Бандити перейшли вже всі межі!".
Колесніченко ухилився від кинутих в нього пакетів; один з них розірвався на стіні за його спиною. Народний депутат назвав дівчину "хворий".

Фото з Твіттера Олександра Аргата

Кинувши пакети, дівчина вибігла з залу, її затримала охорона. Після співробітники ЗМІ викликали міліцію, щоб зафіксувати факт псування майна.

Дівчина повідомила журналістам, що її звуть Єлизаветою, і вона є активісткою Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР).
Сам Колесніченко вже покинув будівлю інформагенства.

Як повідомляє прес-служба київської міліції, дівчину доставлено до територіального відділу міліції Шевченківського РУ ГУМВС України у Києві для опитування. Також до міліції запрошено свідків події.
"Інформацію за даним фактом внесено до журналу єдиного обліку. В подальшому буде прийнято процесуальне рішення згідно чинного законодавства", - йдеться у повідомленні.


Відео 5 канал

Українська правда

вчинок колєсніченко

Знак гривні
Знак гривні