Покращення в окремо взятій родині. Син регіонала прикупив «хатинку» на Манхеттені

Син "регіонала" Миколи Янковського, колишнього власника концерну "Стирол", Ігор придбав у Нью-Йорку у Манхеттені таун-хаус за 22,375 мільйони доларів.

Ігор Янковський

Про це повідомляє Українська правд а з посиланням на The New York Times.

"Таун-хаус разом із басейном на 60 футів, проданий за 22,375 мільйони доларів – це найбільший продаж тижня", - зазначає видання".

На додаток до басейну у шестиповерховому будинку є приміщення для фітнесу та масажу, великий зал-кінотеатр, п'ять спалень, включаючи спальню господаря, яка займає весь поверх, дві тераси та сад.

"Новий власник – Ігор Янковський, закордонний покупець, який купив будинок через товариство з обмеженою відповідальністю Top Estate. Янковського представляв брокер з компанії Leslie J. Garfield and Company Метью Лессер", - пише видання.

Лессер лише повідомив, що таун-хаус буде використовуватися як приватний будинок але спочатку на деякий час може здаватися в оренду.

Шестиповерховий будинок знаходиться за адресою 247 Central Park West та виходить вікнами до парку.

Його колишній власник використовував його для розміщення його великої колекції сучасного мистецтва. Також раніше власницею цього будинку була внучата племінниця Уолта Діснея.

Як відомо, раніше Янковський придбав бочку елітного французького вина за 270 тисяч євро на аукціоні у Франції і отримав можливість погостити у себе екс-президента Франції Ніколя Саркозі з дружиною Карлою Бруні.

За твердженням прес-секретаря дому Bichot, в якому промисловець виграв аукціон, Жана-Давида Камю, "Янковський планує перепродати цю бочку за вищою ціною на аукціоні в Києві, щоб направити кошти на мистецькі програми для покинутих дітей".

нерухомість покращення Фото влада абзац

Знак гривні
Знак гривні