В Україні представили новий піротехнічний броньовик (ФОТО)

Українська компанія «Пожмашина» представила нову піротехнічну машину легкого типу (ПМ-Л).

Про це повідомляє «Мілітарний».

Зазначається, що ПМ-Л створено на повнопривідному шасі Isuzu 4WD, яке складається в Україні. Первинно це безкапотне шасі, яке у процесі виробництва переформатовується у капотну конфігурацію.

Така конструкція забезпечує екіпажу так звані «півтора метра життя»: у разі підриву на вибуховому пристрої першою піддається впливу незахищена капотна частина, яка поглинає енергію вибуху й уламки, часто від’єднуючись від основної конструкції, що суттєво підвищує шанси екіпажу на виживання.

Дизельний двигун машини додатково захищено від уламків. На шасі встановлено кабіну, сервісні та вантажний відсіки власного виробництва.

Задня частина кузова обладнана відкидною апареллю зі сходами та висувним лотком для перевезення вибухонебезпечних предметів, обидва елементи працюють за допомогою гідроприводу.

У кормовій частині розміщено кран з вантажопідйомністю до 150 кг. По бортах передбачено люки сервісних відсіків, де зберігається захисне спорядження та інструмент.

Вантажний відсік призначений для транспортування вибухонебезпечних предметів масою до 250 кг. Його також захищено за класом ПЗСА-4, а перегородка між кабіною екіпажу та вантажним відсіком має підвищений рівень захисту — ПЗСА-6.

Особливістю конструкції є неброньований дах вантажного відсіку: у разі вибуху він миттєво зривається, скеровуючи енергію вибуху вгору.

Це дратує, і ми це знаємо. Але це дуже важливо.
Texty.org.ua потребують вашої підтримки.

Ми робимо те, на що не наважуються інші. Розкриваємо схеми пропагандистів, називаємо імена зрадників, показуємо справжні масштаби катастроф, стаємо ворогами найвпливовіших людей світу. Наприклад, Ілон Маск писав у своєму твіті, що нас треба прирівняти до терористів. За більшістю наших матеріалів із журналістики даних — місяці кропіткої роботи й сотні перевірених джерел інформації. Ми не залежимо від політичних примх мільйонера-власника. Ніхто не може вказувати нам, чого не говорити чи про що не повідомляти.

Енергетична установка машини передбачає можливість підключення додаткового обладнання, зокрема засобів РЕБ.

Розробка тривала два роки. Наразі машина проходить процес кодифікації та допуску до експлуатації.

пожмашина піротехники спеціалізована техніка українські розробки

Знак гривні
Знак гривні