Якою буде погода 11–13 травня: докладний прогноз синоптиків

За даними Sinoptik.ua, погода у вихідні буде мінливою, вельми прохолодною, з невеликими дощами.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Погода в суботу 11 травня

У суботу небо над Україною практично всюди затягне хмарами, місцями пройдуть короткочасні невеликі дощі. У Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях очікується мінлива хмарність, без опадів.

На сході, півдні, а також на Закарпатті повітря вдень прогріється до +18…+20 °С, у центральних і західних регіонах — до +15…+17 °С. На півночі країни буде найпрохолодніше — до +13…+15 °С. Уночі середня температура повітря по всій Україні становитиме близько +7 °С.

Метеозалежним українцям рекомендуємо не планувати на суботу довгих прогулянок, активних спортивних тренувань та інтенсивної роботи вдома чи на городі — очікується невелика геомагнітна буря (G1).

Погода в неділю 12 травня

Небо нарешті проясниться, синоптики прогнозують невеликі дощі лише на Закарпатті. Однак день також буде прохолодним. На сході та півночі термометри покажуть не більше +13…+16 °С (уночі — +4…+6 °С), у центрі та на заході — до +15…+17 °С (уночі — +3…+5 °С) С), на півдні та Закарпатті — +17…+19 °С (уночі — +8…+10 °С).

Погода у понеділок 13 травня

Тиждень розпочнеться зі змінної хмарності. У Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Харківській областях із імовірністю 50% пройдуть невеликі дощі. Температура повітря вдень становитиме +13…+16 °С, уночі — +3…+5 °С. І лише у Закарпатській області стовпчики термометрів піднімуться до комфортних +20…+22 °С.

Можливі і пожежі, і підтоплення

11–13 травня можливе підтоплення берегових низинних територій поблизу Дніпра у Вишгородському, Бориспільському та Броварському районах Київської області, а також Могилів-Подільському районі Вінницької області.

У неділю на всій території України, за винятком Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Житомирської, Кіровоградської та Сумської областей, очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Будьте обережними з вогнем на відкритій місцевості!

синоптик довкілля прогноз погоди

Знак гривні
Знак гривні