Прогноз погоди на 27–29 січня

За даними Sinoptik.ua, погода у вихідні буде хмарною, з незначними опадами у вигляді снігу. Вдень на більшій частині території країни очікується близько 0 °С, уночі — слабкі морози.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Погода в суботу 27 січня

У суботу по всій Україні буде хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг очікується в усіх регіонах. Значними опади будуть лише на Хмельниччині — тут можливі снігопади до 6 мм.

На заході (крім Закарпаття), у центрі, на сході та півночі термометри вдень покажуть близько 0 °С. Уночі в західних областях очікується до -3...-6 °С, на решті території — близько 0 °С. У південних регіонах, Запорізькій і Закарпатській областях повітря вдень прогріється до +3 °С (уночі — близько 0 °С). В цілому, день буде вогким і вітряним, так що не забувайте вдома шарфи і рукавички.

Погода в неділю 28 січня

До кінця тижня небо трохи проясниться на півночі, у Рівненській, Волинській, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській та Вінницькій областях — опадів тут не передбачається. На решті території протягом дня трохи сніжитиме, помірний мокрий сніг очікується на сході країни. У більшості регіонів термометри покажуть близько 0 °С, на півдні, південному сході та Закарпатті температура вдень досягне +2…+4 °С. Уночі середня температура в Україні становитиме -3…-6 °С.

Погода в понеділок 29 січня

На початку тижня у північних, центральних та східних областях очікується близько 0 °С (уночі — до -2...-5 °С), у західних областях — -2...-4 °С (уночі — -4...-6 °С) . У південних областях повітря прогріється до +3 °С (уночі — близько 0 °С). Погода на початку тижня буде хмарною без прояснень, опади оминуть Україну.

Увага, сезонні підтоплення!

27–29 січня можливе затоплення заплави річки Солокія у Львівській області. Також можливі різкі коливання рівня води в Десні поблизу Новгород-Сіверського, Ніжинського району Чернігівської області та Шосткинського району Сумської області. Водами рік Сож і Дніпро може бути порушено транспортне сполучення між прибережними селами Чернігівського району Чернігівщини.

синоптик зима прогноз погоди довкілля

Знак гривні
Знак гривні