ТЕКСТИ шукають двох інтернів у проєкт дослідження дезінформації

Ми шукаємо людей, яким цікаво досліджувати різні явища життя й ділитися знахідками з широкою громадськістю.

Наші інтерни мають вміти працювати з даними, ставити нестандартні питання та шукати на них відповіді. Необхідні базові навички з програмування в R або Python. Розуміння того, як працює російська пропаганда, та/або навички мережевого аналізу стануть істотною перевагою.

Також важливо володіти журналістськими навичками: вміти виділяти головне, шукати інформацію та джерела даних і писати тексти зрозумілою мовою. А також любити свою справу так сильно, щоб мати запал набивати дані в таблиці руками впродовж днів (таке іноді трапляється) й до того ж перевіряти їх.

Ідеальних знань і умінь від інтернів ми не очікуємо, тому всього, чого ви не вмієте чи не знаєте, – навчимо. Головне – прагнути шукати приховане й неочевидне, навчатися й опановувати нові інструменти роботи з даними та їхні візуалізації.

Інтерни працюватимуть і над власними проєктами, й у команді з іншими дата-журналістами та аналітиками ТЕКСТІВ.

Умови:

– інтернатура триватиме 4 місяців. Після завершення можливе, але не гарантоване працевлаштування;

– оплата даватиме змогу жити в Києві та орендувати квартиру;

– інтерн має витрачати на роботу в ТЕКСТАХ 4 год упродовж робочого дня. Можна одного дня працювати більше, іншого — менше, але загалом має бути 20 год на тиждень;

– під час офісного дня обов'язково працювати з редакції (якщо не буде повного блекауту).

Кожного місяця інтерн подає звіт головному редактору про зроблену роботу, який необхідний для продовження інтернатури.

Чекаємо на ваше резюме й мотиваційний лист (наявність листа істотно збільшує шанси на співбесіду): texty.org.ua(равлик)gmail.com (у темі листа вказуйте “Інтернатура”). Надсилайте до 18 вересня 2022 року.

редакційне дезінформація інтерн

Знак гривні
Знак гривні