Якою буде погода 19–21 серпня: прогноз синоптиків

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідних у всіх регіонах країни буде дуже спекотною та переважно сонячною. Короткочасні дощі пройдуть лише у західних, деяких центральних і північних областях.

4a5707468d4277611fbaa3c21e8bf7ad-768x512

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Погода у суботу 19 серпня

У суботу на півдні та південному сході країни температура вдень сягатиме +35 °С, на сході, півночі та в центрі — +31…+33 °С. На заході буде трохи легше — +27…+29 °С, пройдуть короткочасні дощі з грозами.

У таку спекотну погоду намагайтеся носити одяг із натуральних світлих тканин і випивати за день не менше ніж 2,5 л води. Також лікарі радять їсти менше смаженої, жирної та солодкої їжі, більше овочів і фруктів, а в найспекотніші години (11:00–15:00) перебувати в приміщенні з кондиціонером.

Погода в неділю 20 серпня

Наприкінці тижня погода не зміниться. У Львові та на заході країни повітря прогріється до +27…+29 °С, на півночі та в центрі — до +30…33 °С. Найспекотніше буде на півдні, сході та південному сході — до +34…+36 °С. Короткочасні дощі з грозами пройдуть у всіх західних та північних областях.

Погода в понеділок 21 серпня

Новий тиждень також розпочнеться з виснажливої спеки — носіть головні убори та відмовтеся від інтенсивних тренувань на вулиці. На сході, півдні та в центрі очікується до +33…+35 °С, на півночі — +29…+31 °С, у західних областях — до +27…+29 °С. У більшості регіонів погода на початку тижня буде ясною, невеликі дощі можливі лише у центральних та північних областях.

Про що ще попереджають синоптики?

По всій Україні активно цвітуть полин та амброзія. Якщо у вас є схильність до алергії, рекомендуємо обмежити виїзди на природу та виходи на вулицю у вітряну погоду. Лікарі радять провітрювати приміщення тільки ввечері або після дощу, частіше приймати душ і промивати ніс сольовими розчинами, а також перейти наприкінці серпня та у вересні на гіпоалергенну дієту.

Мешканцям Київської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Харківської, Донецької всіх західних областей та Криму 19–20 серпня варто бути уважними у поводженні з вогнем на природі. У цих регіонах очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

літо довкілля прогноз погоди спека

Знак гривні
Знак гривні