Перейшов на бік України. Ексофіцер ГРУ РФ бере участь у створенні "Сибірського батальйону" (ВІДЕО)

Уродженець Якутська Владислав Аммосов понад 15 років будував кар’єру в російських збройних силах та спецслужбах, а нині приїхав захищати на фронті Україну.

Про це стало відомо із інтерв'ю, яке вийшло на Радіо Свобода.

Аммосов заявляє, на фінальному етапі створення добровольчого військового підрозділу «Сибірський батальйон» (розглядається також назва «Неросійський батальйон», в оригіналі «нерусский» – ред.) – із представників різноманітних етносів, які живуть на території РФ, та незгодні із нинішньою політикою Москви.

За словами, колишнього офіцера Головного управління Генштабу ЗС РФ (це офіційна назва «Головного розвідувального управління» Росії ) він «готовий хоч зараз у диверсійно-розвідувальній групі йти на територію Росії і там знищувати ворогів».

Так він називає тих, хто «підтримує путінську владу».

Владислав Аммосов пройшов російсько-чеченську війну, шлях від рядового службовця до офіцера, і не приховує – був «імперцем». Його навчали «знищувати цілі країни».

Утім, запевняє – покинув службу ще до окупації Криму Росією, роками жив в одній із країн Євросоюзу.

Водночас на низку уточнювальних запитань кореспондента Радіо Свобода Тараса Левченка ексофіцер ГРУ відповів, що «колишніх не буває».

При цьому Аммосов запевняє, що пройшов перевірки українських силових відомств. А в Україну, мовляв, хотів потрапити одразу після початку повномасштабного російського вторгнення.

Джерела Радіо Свобода у ЗСУ та українських спецслужбах підтвердили факти із розповіді Владислава Аммосова.

диверсії в рф ГРУ спротив у рф корінні народи рф

Знак гривні
Знак гривні