Нові системи оповіщення в Києві: Кличко показав перші із запланованих 630 точок (ФОТО)

Міський голова Києва Віталій Кличко продемонстрував нові точки оповіщення, які встановили в Деснянському районі. Загалом у столиці мають встановити 630 таких точок.

"Столиця удосконалює систему оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Роботу над цим розпочали ще до повномасштабного вторгнення росії. За зразок взяті системи, що працюють у США, Німеччині та Польщі.

Перші об’єкти реконструйованої системи — 15 точок оповіщення — вже протестували у Деснянському районі столиці. А за два тижні до них додадуть іще 12. Загалом у Деснянському районі передбачено встановити 47 точок сповіщення. Всього ж по Києву — 630", — повідомив Кличко.

photo_2023-03-02_11-56-23.jpg

Нова система може працювати близько тижня без електропостачання — на своєму резервному обладнанні. Тому навіть в умовах відключення всіх операторів зв’язку ця система діятиме, адже керуватиметься автономно та із застосуванням штучного інтелекту.

photo_2023-03-02_11-56-24.jpg

Кличко також зазначив, що, окрім формування сигналу «Увага всім», нова система дозволяє виконати адресне (індивідуальне на кожен гучномовець) сповіщення  громадян у залежності від типу надзвичайної ситуації, її масштабу та прогнозу розвитку.

кличко київ система оповіщення

Знак гривні
Знак гривні