Викладачку київської гімназії судитимуть за підтримку окупантів (ФОТО)

Викладачку столичної гімназії судитимуть за підтримку дій окупантів та заклики до повалення влади в Україні.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Зазначається, що завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканки столиці. Підозрювана поширювала матеріали з публічними закликами до повалення конституційного ладу в Україні, виправдовувала збройну агресію РФ проти України та глорифікувала її учасників (ч. 2, 3 ст. 109, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, з початку збройної агресії Російської Федерації проти України мешканка Києва, яка працює інструктором з фізичного виховання в одній зі столичних гімназій, використовуючи власні акаунти у соціальних мережах, неодноразово поширювала повідомлення, спрямовані на підтримку дій РФ та виправдовування її збройної агресії проти України.

324471784_1312087119655703_6961543443836415893_n.jpg

Фото: прокуратура

Також підозрювана визнавала правомірною окупацію частини території України російською армією, стверджувала, що Київ є власністю Москви та висловлювала сподівання на перемогу РФ.

Висновками експертиз підтверджено наявність у публікаціях жінки публічних виправдовувань збройної агресії РФ проти України, глорифікації представників збройних формувань держави-агресора та закликів до повалення конституційного ладу в Україні.

Обвинувачена перебуває під вартою.

держзрада колабораціонізм київ суд

Знак гривні
Знак гривні