Зеленський указом затвердив неможливість переговорів з Путіним

Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБОУ від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності».

Про це повідомляється на сайті президента.

Відповідно до указу констатується  неможливість проведення переговорів із президентом Російської Федерації Владіміром Путіним.

"Ураховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів Ради національної безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

  1. Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним.
  2. Схвалити текст Спільного звернення Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

З. Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії Російської Федерації, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців.

  1. В умовах ескалації з боку Російської Федерації Кабінету Міністрів України забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.
  2. Рекомендувати Верховній Раді України з метою підвищення стійкості держави прискорити прийняття відповідних законопроектів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Російської Федерації", – йдеться у рішенні РНБОУ, яке затвердив своїм указом Зеленський.

Рішення РНБОУ про неможливість проведення переговорів із президентом РФ, затверджене президентом України, вже прокоментував речник Путіна Дмітрій Пєсков, якого цитує пропагандистське російське видання РИА Новости.

"Чекатимемо зміни позиції Зеленського або вже майбутнього президента України", – сказав Пєсков.

переговори зеленський путін рнбо

Знак гривні
Знак гривні