Ситуація складна: про що свідчать дані експорту й імпорту товарів від НБУ та Мінекономіки (Погляд)
Фінансовий експерт Євген Дубогриз порівнює дані по експорту та імпорту товарів від НБУ та Мінекономіки. Нижче його висновки.
![310726387_5447352018651717_6673071379284742735_n.jpg](/media/images/310726387_5447352018651717_667307137928474273.width-1000.jpg)
Як бачите, різниця досить суттєва. Міністерство більш таке, оптимістичне, НБУ більш стриманий – як правило, за статистикою НБУ експорт зазвичай трохи менший, ніж у міністерства, а імпорт, навпаки, трохи більший.
Втім, що там видно, що ситуація складна, і імпорту досі багато, і різниця від'ємна навіть за серпень, попри корекцію курсу та часткове відновлення експорту морем.
Можна було б висловитися взагалі по-простому: ""стою в супермаркеті, дивлюся на купи іноземних сирів та алкоголю та всього іншого та думаю: щось забагато ми імпортуємо, як для країни, що воює". Та це дійсно дуже просто і не дуже професійно було б.