Фото дня. Зустріч захисників Маріуполя з рідними в Туреччині
Звільнені з полону захисники Маріуполя, які зараз перебувають у Туреччині, зустрілися з рідними.
Про це повідомляє пресслужба президента.
Командир полку Національної гвардії "Азов" Денис Прокопенко (Редіс), його заступник Святослав Паламар, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський (Волина), старший офіцер "Азова" Олег Хоменко і командир 12-ї бригади НГУ Денис Шлега перебувають у Туреччині за умовами обміну під особистими гарантіями захисту президента Реджепа Таїпа Ердогана.
![48175057bd8950bc42159581705d6ad1_1664817961_extra_large.jpeg](/media/images/48175057bd8950bc42159581705d6ad1_1664817961_e.width-1000.jpg)
![1b086af61a7307d79aa6660fbc96da2e_1664817960_extra_large.jpeg](/media/images/1b086af61a7307d79aa6660fbc96da2e_1664817960_e.width-1000.jpg)
![1ee3d50629d706b2497d786b218dd938_1664817960_extra_large.jpeg](/media/images/1ee3d50629d706b2497d786b218dd938_1664817960_e.width-1000.jpg)
![3c23c96941d5b81345374572ec13c78c_1664797664_extra_large.jpeg](/media/images/3c23c96941d5b81345374572ec13c78c_1664797664_e.width-1000.jpg)
![e0879cd17cfb670248b5a24ef257514e_1664795883_extra_large.jpeg](/media/images/e0879cd17cfb670248b5a24ef257514e_1664795883_e.width-1000.jpg)
![730be2aa01bfe0cd9b59ab00e5af5d14_1664795727_extra_large.jpeg](/media/images/730be2aa01bfe0cd9b59ab00e5af5d14_1664795727_e.width-1000.jpg)
![925e995f1c415c7cd0524ae102b43fab_1664795886_extra_large.jpeg](/media/images/925e995f1c415c7cd0524ae102b43fab_1664795886_e.width-1000.jpg)
![2486ddc603e4b3574cd4a10653ac91b4_1664817961_extra_large.jpeg](/media/images/2486ddc603e4b3574cd4a10653ac91b4_1664817961_e.width-1000.jpg)
![c6179fff1d07dd7870a887f07640052c_1664795876_extra_large.jpeg](/media/images/c6179fff1d07dd7870a887f07640052c_1664795876_e.width-1000.jpg)
![8f4eed21e2c4895dd24768a544b91c2b_1664795871_extra_large.jpeg](/media/images/8f4eed21e2c4895dd24768a544b91c2b_1664795871_e.width-1000.jpg)