Фото дня. Захоплена станція “Р-934БМВ” комплексу “Борисоглебск-2” РФ

У Харківській області ЗСУ захопили російську станцію перешкод “Р-934БМВ”.

Як інформує "Мілітарний", ця станція входить до автоматизованого комплексу радіоелектронного придушення “Борисоглебск-2”.

Комплекс радіоелектронної боротьби “Борисоглебск-2” є глибокою модернізацією однойменного попередника. Головне завдання цього комплексу — виявлення та придушення різних каналів зв’язку та інших систем, що використовують радіосигнали.

Насамперед це системи зв’язку та управління тактичної ланки, зокрема супутникові. Крім того, є можливість придушення радіонавігаційних систем.

Fci4qvaW22QAU87Y6.png

Захоплена ЗСУ російська станція “Р-934БМВ” комплексу “Борисоглебск-2”. Фото з соцмереж

У складі комплексу РЕБ “Борисоглебск-2” є апаратура різних типів, призначена для широкого спектра завдань. А саме — пункт управління Р-330КМВ зі станціями перешкод Р-378БМВ, Р-330БМВ, Р-934БМВ і Р-325УМВ.

Усі засоби комплексу розміщуються на самохідних шасі МТ-ЛБу, що забезпечує високу рухливість та прохідність. Після прибуття на місце комплексу потрібно близько 15 хвилин на розгортання всіх засобів та підготовку до бойової роботи.

Загальну координацію роботи комплексу здійснює розрахунок пункту управління Р-330КМВ, що складається з чотирьох осіб. Двоє з них мають автоматизовані робочі місця для управління роботи всіма системами. Один пункт управління може контролювати до чотирьох пар станцій постановки перешкод. В автоматичному режимі забезпечується вирішення до 30 завдань.

втрати ворога контрнаступ зсу харківщина захоплена техніка

Знак гривні
Знак гривні