Британія передасть ЗСУ безпілотники Malloy T150, здатні доставляти обладнання військам на передову (ФОТО, ВІДЕО)

У межах нового пакету військової допомоги Велика Британія передасть Збройним силам України безпілотники Malloy T150, які здатні доставляти обладнання та боєприпаси військам на лінію фронту. Як повідомляє The Time, безпілотники виготовляє британська компанія Malloy Aeronautics.

Буфер обміну01.jpg

Фото: malloyaeronautics.com

Безпілотники мають дальність польоту 70 км та можуть нести до 68 кг обладнання. Модель Т150 здатна працювати в автономному режимі 36 хвилин. Вантажним дроном можна керувати з ноутбука, використовуючи точки на карті для визначення маршруту польоту

BpA-1-1536x1152.jpg

Фото: malloyaeronautics.com

"Безпілотний літальний апарат T150 був розроблений для найскладніших військових умов, продемонструвавши роботу в арктичних умовах, пустелі та на морі. Здатність надійно підіймати 68 кг за будь-якої погоди дозволяє T150 доставляти вантажі у будь-яке місце. Завдяки знімному акумулятору вам не потрібно чекати кілька годин, щоб відправити машину назад, що збільшує швидкість вантажоперевезень", – деталізує компанія Malloy Aeronautics.

Дрон може приземлитися і вивантажитися, або вантаж може бути скинутий під час польоту. Безпілотник компактний, його можна скласти в спеціальний чохол.

Дрони пройшли випробування Королівської морської піхоти Британії.

зсу військова допомога велика британія дрони

Знак гривні
Знак гривні