Добровольці тероборони у звільнених регіонах мають здати зброю до місць зберігання, – командувач Сил Тро ЗСУ

Частина територій України вже звільнена від російських військ, там не ведуться бойові дії. Тож у цих регіонах час зосередити зброю у визначених місцях зберігання, звідки за потреби її видаватимуть для виконання завдань. Про це йдеться у зверненні командувача Сил Територіальної оборони ЗСУ бригадного генерала Юрія Галушкіна до добровольців Сил ТрО та командирів ДФТГ.

"Ми з вами пліч-о-пліч боронимо нашу країну уже майже два місяці. 24 лютого люди, різні за віком, статтю та досвідом, самоорганізувались. Фермери, бізнесмени, журналісти, будівельники, програмісти – люди різних професій – відклали свої справи та мужньо стали на захист України.

Ви робите неймовірну роботу, за яку вам вдячні Сили ТрО та ваші громади: несете службу на блокпостах, готуєте міста та об’єкти до оборони, берете участь у розмінуванні, виявленні диверсійних формувань, допомагаєте громадам долати наслідки руйнувань. Ви, добровольці, вже надали реальну допомогу ЗСУ, вивільнивши бойові підрозділи для виконання бойових завдань.

Зі зброєю в руках ви звільняли північ України від російських окупантів, і зараз воюєте за південь та схід України. ЗСУ та ваші громади високо цінують вашу хоробрість і відданість.

Частина наших регіонів звільнена від окупантів і там не ведуться бойові дії. На цих територіях потрібно виконувати завдання, пов’язані з відбудовою наших міст та сіл, відновлювати економіку, повертатися до роботи. Саме тому у цих регіонах час зосередити зброю у визначених місцях зберігання. Ви будете доглядати її, брати на тренування та за потреби отримувати для виконання завдань. Ми будемо тримати порох сухим. Належне зберігання зброї дуже важливе, щоб у критичний момент нею можна було швидко скористатися і застосувати проти нашого ворога – російських військ.

Ми вдячні вам за вашу вмотивованість та відповідальність!", – йдеться у зверненні.

звільнені території тероборона зброя війна

Знак гривні
Знак гривні