#BuchaMassacre. Братська могила
У суботу ввечері світ здригнувся від перших кадрів із тілами мирних мешканців Бучі, які залишили по собі російські окупанти. У неділю спеціальні служби стали забирати тіла з вулиць, а місцеві мешканці почали ідентифікувати похованих у спільній могилі містян. За даними місцевої влади, у такій могилі поховали щонайменше 280 жителів. У соціальних мережах фото трагедії розносяться світом під хештегом #BuchaMassacre – "бучанська різанина". Проте уже зараз очевидно, що це лише початок, і у свідченнях з інших міст – передусім з Маріуполя – ми ще побачимо, ймовірно, набагато більше наслідків звірств, які вчиняють над звичайними українцями окупанти. Жоден такий злочин не має лишатися безкарним. Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP via Getty Images
![GettyImages-1239714062.jpg](/media/images/GettyImages-1239714062.original.jpg)
![GettyImages-1239714952.jpg](/media/images/GettyImages-1239714952.original.jpg)
![GettyImages-1239719358.jpg](/media/images/GettyImages-1239719358_A3SWAaj.original.jpg)
![GettyImages-1239719034.jpg](/media/images/GettyImages-1239719034.original.jpg)