Жодних полонених російських артилеристів не буде. Кожен розрахунок буде зарізаний, як свині. Ми не смерть, ми гірше, — заява наших спецпризначенців

Спільнота воїнів Сил спеціальних операцій заявила, що російських артилеристів після обстрілів мирних міст брати в полон не будуть.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному фейсбуці ССО.

У звернення відзначається: "Братерство ССО України передає привіт російським артилеристам!

Ми вас вітаємо: після того, як ви накрили найжорстокішими обстрілами наші мирні міста, наших рідних, дітей, близьких – ви, хробаки, стали нашою метою номер один.

Пояснюємо вам, Ваньки: ви начебто далеко і стріляєте по цілях, яких не бачите. Не бачите маленьких діток, старих, будинки, дитячі садки, школи та лікарні – все це для вас просто цілі. Стрільнули, полетіло, потрапили — з##бісь, правильно пацани?

А тепер дивіться, хробаки: ви своїх цілей не бачите і вам відтак начебто легше. Але повірте: легше вам, мерзоті, вже не буде ніколи. Інформація щодо вас – вже у нас. А якщо по комусь ще немає, то це питання лічених хвилин.

Відтепер жодних полонених російських артилеристів більше не буде. Жодного помилування, жодне "будь ласка, не вбивайте, я здаюся" вже не пройде.

Кожен розрахунок, не має значення: командир, водій, навідник, що заряджає — будуть зарізані, як свині. Дзюрте в штани, ми за вами вже прийшли. Подзвони мамі востаннє. Скажи, що скоро здохнеш, шакал. Ми не смерть, ми гірші!"

Джерело: https://censor.net/ua/n3320830

ссо росія вендетта артилерія

Знак гривні
Знак гривні