Розвідка про плани Путіна: поставити маріонеток, розколоти Україну навпіл

Українські спецслужби повідомили про подальші плани російських загарбників, які мають на меті "взяти під контроль" столицю України, змусити будь-кого "взяти відповідальність" за послух і визнати тільки ту частину України, яка стане маріонетковою.

Про це пише Дзеркало тижня з посиланням на джерела в контррозвідці СБУ.

За оперативним задумом РФ, силами до 2 тисяч спецпризначенців планується захопити один із двох аеропортів у Києві та засоби управління авіарухом.

Забезпечити прибуття основної групи рашистських загарбників у кількості до 10 тис. десантників літаками Іл-76 разом із легкою броньованою технікою і штатним озброєнням повітрянодесантних військ (БТР, Нона, автомобілі).

Управління десантною операцією хочуть здійснювати з бортів літаків А-50, які перебуватимуть в повітряному просторі Білорусі та РФ.

Перша частина десанту може прибути із Білорусі на гелікоптерах чи легких літаках.

Водночас диверсійні групи, які вже перебувають на території України, мають вчинити диверсії на електромережах і підстанціях, щоб відключити значну частину міста від електромережі та зв’язку, чим викликати паніку серед населення.

За інформацією джерела, окремі групи провокаторів організують підпали та акти мародерства, щоб ще більше посіяти паніку і зосередити увагу правоохоронних органів саме на стабілізації ситуації з громадською безпекою, а не на пошуку диверсантів.

У цей час відбуватиметься масована кібератака на органи влади та інші життєво важливі сайти в Україні.

Перед цим відбуватиметься активізація на фронті, можливі провокації по всій лінії кордону з Україною, що змусить військово-політичне керівництво відволікти основну частину боєздатних військ на лінію оборони, тому в Києві перебуватиме незначна кількість саме військ.

Задача десанту – блокувати Київ, комунікації, канали управління військами, захопити/підірвати арсенали, максимально посіяти паніку, створити умови для панічного виходу із Києва "неконтрольованих колон біженців", які блокуватимуть магістралі/дороги, що утруднене пересування військ, у т.ч. правоохоронних органів дорогами Києва.

Далі, за словами джерела, планується захопити та контролювати  основні органи влади – ОП, Генеральний штаб, Кабмін, Верховну Раду та утримувати їх до прибуття основних сил.

На проведення десантної операції дається доба, початок – у міру готовності, пізно ввечері або вночі.

Дата проведення операції – невідома, очікується найближчими днями, залежно від погоди, розвитку політичної ситуації у світі та переговорних процесів.

Бажаним результатом є захопити керівництво держави (не уточнюється, кого саме) і змусити підписати мирну угоду на російських умовах під шантажем та можливістю загибелі великої кількості цивільного населення.

Навіть якщо частина керівництва держави буде евакуйована, хто-небудь із проросійських політиків зможе взяти "на себе відповідальність" і підписати документи, мотивуючи це "втечею" політичного керівництва з Києва.

Як результат, Україна може бути розділена на дві частини – за принципом Західної та Східної Німеччини, чи Північної та Південної Кореї.

При цьому РФ визнає легітимною ту частину України, яка підпише нав'язані угоди.

"Але плани Путіна відомі, та українські військові готові дати йому відсіч", – зазначають у спецслужбі.

агресія війна росія розвідка

Знак гривні
Знак гривні