Президент Болгарії озвучує кремлівську пропаганду

Президент Болгарії Румен Радев, який хоче переобратися на другий термін, вважає Крим російською територією та заявляє про неефективність антиросійських санкцій ЄС.

maxresdefault.jpg

Про це він заявив на дебатах у четвер зі своїм головним опонентом на посаду президента Анастасом Герджиковим, – повідомляє "Європейська правда".

Як відзначає болгарська служба "Радіо Свобода", питання Росії розділило обох кандидатів.

Під час дебатів Герджиков назвав Крим українською територією незалежно від того, який прапор над ним майорить. Він сказав, що санкції проти Росії не можна скасовувати, доки не буде вирішено справу Криму та питання прав людини в Росії.

Натомість чинний президент  Румен Радев заявив, що санкції проти Росії неефективні. 

"Надзвичайно важливо мати прагматизм у зовнішній політиці. Санкції проти Росії видаються неефективними. Нам потрібна прагматична політика щодо Москви. Не в останню чергу ми не маємо забувати, що Росія є дуже важливим фактором у боротьбі з глобальним тероризмом", – цитує Радева видання Web Cafe.

На уточнювальне запитання Герджикова, чий Крим, Радев відповів: "Він зараз російський".

Також Радев зазначив, що "Росія не може бути нашою моделлю розвитку, але вона не може бути нашим ворогом". За його словами, щодо РФ є багато спекуляцій, і тому найголовніше – шукати діалог з Москвою.

Герджиков зі свого боку зазначив, що відносини з Росією мають бути прагматичними, спрямованими на обмін інвестиціями та спільні економічні ініціативи.

анексія агресія окупація санкції пропаганда болгарія євросоюз кремль крим

Знак гривні
Знак гривні