СБУ оголосила підозру «головному антивакцинатору» України

Служба безпеки України повідомила про підозру лідеру "антивакцинаторів" і заблокувала їхню всеукраїнську мережу.

«З нас роблять мутантів». Пряма дія антивакцинаторів під Радою (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як ми писали у своєму репортажі, перша частина акції була ніби промоцією цього Стахіва.

IMG_6446.width-1000.jpg

Остап Стахів: фото з нашого фоторепортажу

Правоохоронці не називають імен підозрюваних, але за даними джерела УП, йдеться про Остапа Стахіва та Михайла Милостивого.

СБУ повідомляє, що блокувала деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під "антивакцинаторськими" гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

16 листопада спецслужба провела низку синхронних спецоперацій одразу в кількох регіонах України, діяльність антиукраїнського угруповання припинено, наголошують у СБУ.

"Лідеру так званих антивакцинаторів і ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу України ("дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій" – ред.).

e4660a5989cd4f88d9f263b4b6f0db80.jpeg

У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із "власною міліцією" та "економікою".

Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їхньої діяльності представниками РФ. Тривають слідчі дії".

1.jpg

2.jpg

стахів сбу вакцинація вакцини антивакцинатори

Знак гривні
Знак гривні