СБУ передала Міноборони вилучену контррозвідкою зброю на 1 млрд грн

Уперше в історії України: СБУ передала Міноборони вилучену контррозвідкою зброю на 1 млрд грн загальною вагою понад 500 тонн.

1.jpg

Служба безпеки України передала велику партію озброєння Міністерству оборони України. Йдеться про арсенал загальною вартістю близько 1 млрд грн, який контррозвідка СБУ вилучила у ході спецоперацій. Як інформує Цензор, про це повідомляє пресслужба СБУ.

780x520.jpg

Вказане озброєння було визнано речовими доказами у провадженнях СБУ і перебувало під арештом. Зважаючи на ситуацію в державі, слідчі спецслужби підготували відповідне клопотання: Міністерство оборони погодилося прийняти це військове майно на баланс, а суд та уряд санкціонували передачу. Це перший подібний випадок в історії України.

Зокрема, СБУ під час обшуків вилучено та передано Міністерству оборони України озброєння загальною вагою понад 500 тонн:

Так, російські державні компанії використовували територію України для транзиту товарів військового призначення і з невстановленою метою накопичували їх на території України, але не як військове майно, а як технічне майно загального вжитку. СБУ відкрила за цим фактом кримінальне провадження.

Також було встановлено, що документи про легальне ввезення та зберігання військової продукції були відсутні.

Використання вказаного військового майна значно посилить матеріально-технічне забезпечення та стан бойової готовності Збройних сил України.

сбу контрабанда зброя армія

Знак гривні
Знак гривні