Трішки більше щастя. Осінній ліс посеред міста (ФОТО)
Ми переконані, що наявність подібних зон поблизу домівки суттєво покращує самопочуття людей у містах. І що такі місця у жодному разі не треба "облагороджувати", тим паче "розвивати" - лише підтримувати чистоту.
Всі фото - Артем Чапай, спеціально для ТЕКСТів.
![1.JPG](/media/images/1_MSHD9qM.original.jpg)
Невеликий ліс на Русанівській косі розташований у безпосередній близькості до житлового району Русанівка. Круглий рік його відвідують як місцеві мешканці, так і приїжджі. Окрім кількох дитячих майданчиків та спортивних майданчиків по краях, тут немає інфраструктури - і не треба. Лише КП "Плесо" дуже регулярно прибирає територію, оскільки це прибережна зона, яка має залишатись особливо чистою.
![2.JPG](/media/images/2_qtYCnwj.original.jpg)
![3.JPG](/media/images/3_Cee4mRa.original.jpg)
![4.JPG](/media/images/4.original_SNQLK9b.jpg)
![5.JPG](/media/images/5.original_UGhrrYp.jpg)
![6.JPG](/media/images/6_0lRF7My.original.jpg)
![7.JPG](/media/images/7_PIM2Zan.original.jpg)
![8.JPG](/media/images/8.original_RUlubu8.jpg)
![9.JPG](/media/images/9_d78p2YF.original.jpg)
![10.JPG](/media/images/10_WzJCmIa.original.jpg)
![11.JPG](/media/images/11_GtdL9uC.original.jpg)
![12.JPG](/media/images/12.original_Xoue4wL.jpg)
![13.JPG](/media/images/13_swG8smB.original.jpg)
![14.JPG](/media/images/14.original_xHouHa7.jpg)
![15.JPG](/media/images/15.original_7k23zpv.jpg)
![16.JPG](/media/images/16_KbCnIjP.original.jpg)
![17.JPG](/media/images/17.original_wt3M2kb.jpg)