Гітлерюгенд з бантиками. Як окупанти мілітаризують малолітніх дітей на окупованих територіях України
Про це йдеться в матеріалі Івана Бухтіярова для Громадського телебачення:
![1.jpg](/media/images/1_AWtXz1P.original.jpg)
Діти 5-6 років вдають, що вони у концтаборі. Читають вірші від імені ув’язнених. Дошкільнята приміряють військову форму. Діти 11-12 років знайомляться зі справжньою зброєю та виїжджають на стрільбища. Такий вигляд має частина окупаційної політики Росії — мілітаризація дітей на непідконтрольних територіях України.
Найбільш потужними та підтримуваними Кремлем рухами є «Молода гвардія — Юнармія» у «народних республіках» та «Юнармія» у Криму.
![2.jpg](/media/images/2_TvykYNq.width-1600.jpg)
Чому дорослі віддають дітей до «Молодої гвардії — Юнармії» та подібних структур?
Батьки часто думають: їхні діти більш захищені, якщо не вирізняються. На окупованих територіях навіть найменший прояв незгоди з політикою бойовиків може бути фізично небезпечним для людини, яку в цьому запідозрять.
![4.jpg](/media/images/4_tINtANe.width-1600.jpg)
Та основна група ризику — це діти тих, хто вже служить у силових структурах «народних республік». Саме вони, найімовірніше, надалі й поповнюватимуть ряди «Народної міліції».
![3.jpg](/media/images/3_trUUFV7.original.jpg)